Гірськолижний тур до французьких Альп c Олегом Скрипкою. 425 км трасParadiski. Проживання в Лез Арку (авіапереліт у вартості туру).

32 844грн.
від 986 EUR
 
8 днів

Київ - Мілан - Лез Арк - Мілан - Київ

26.01.2019

 

 

День 1
Київ - Мілан - Лез Арк

Збір групи разом із представником "Феєрії" в аеропорту "Бориспіль" о 8:00.

Виліт із Києва в Мілан о 10:40.

Прибуття в Мілан о 12:40 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана. Завантаження речей в автобус. Груповий трансфер на курорт Лез Арк. Відстань від аеропорта Мілана (Мальпенса) до курорта Лез Арк – 260 км.

Розміщення в одному з апартаментів:

День 2
Парадіскі (Лез Арк)

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Парадіскі".

"Парадіскі" (Paradiski) - велика зона катання у Франції, друга за площею після "Трьох долин" (Валь Торанс, Куршевель, Мерібель).

Загальна довжина трас "Парадіскі" складає 425 кілометрів. Регіон об'єднує три популярні сучасні гірськолижні курорти - Ла-Плань, Лез Арк і пейз Валландрі. Траси для лижників і сноубордистів усіх рівнів підготовки, спеціалізовані траси для шанувальників фрістайлу та могула. Ідеальні умови катання для початківців: гірськолижна школа в Лез Арк вважається найкращою у Франції, поруч є багато простих спусків.

Unlimited Paradiski ski pass дозволяє кататися по всьому ареалу катання Парадіскі 425 км трас (Лез Арк, Ла-Плань, Валландрі). Крім такого виду скіпаса, є також варіанти для катання на Лез Арк, а також для одноденного катання в Ла-Плані.

Офіційний сайт тут.

Карта ареалу тут.

Інтерактивний план трас тут.

Вартість скіпасів тут.

ТРАСИ

•Перепад висот: 1200-3250 м.

•Всього 425 км трас.

•Максимальна зв’язана підйомниками: 425 км.

•Максимальна зв’язана скібасами: 425 км.

Траси додатково тут.

День 3
Парадіскі (Лез Арк)

Вільний день для катання.

Рекомендуємо схили долини Лез Арк.

Гірськолижний курорт Лез Арк складається з чотирьох гірських станцій, названих за висотою - Арк-П'єр-Бланш (1600 м), Арк-1800, Арк-1950 і Арк-2000, які мають об'єднану мережу підйомників, і типове французьке містечко Бург-Сен-Моріс, яке пов'язане з Арк-П'єр-Бланш підйомником-фунікулером (підйом 7 хвилин). Від станції до підйомника можна доїхати на безкоштовному автобусі. Курорт приваблює різноманітністю трас, прокладених на невеликій території, і невеликими відстанями від готелів до підйомників. Всередині самих курортів автомобільного руху немає.

Гірськолижні тури в Лез Арк відбуваються при гарантованому сніжному покритті, оскільки основні траси розташовані на північних схилах на висоті понад 2000 метрів. Найпривабливіша та жвавіша станція - Арк-1800.

На курорті збудована відома міжнародна траса швидкісного спуску, ухил на якій подекуди сягає 75°.

Діапазон висот йде від 810 до 3225 метрів, хоча повноцінна лижна зона починається на висоті 1200 м, а основні траси прокладені на висоті понад 2000 м, що гарантує хороший сніг. Лижний регіон складається з 106 трас, 54 підйомників і 200 км спуску. Найвищий пік на курорті - Aiguille Rouge 3226 м ("Червона стрілка"), з її льодовика аж до селища Вілларожер (Villaroger, 1200 м) спускається 7-кілометрова нон-стоп траса зі значним ухилом - вона одна з найкрутіших у Європі!

Лез Арк - європейська батьківщина сноуборду. Тут на кожній станції є широкі поля, немов природою призначені для катання на дошці. У Лез-Арку обладнані три сноупарки: в Арк-1600, Арк-1800 і Snowp'Arcs в Арк-2000 (хайф-пайп, трамплін, спеціальні траси з перешкодами).

День 4
Парадіскі (Лез Арк)

Вільний день для катання.

Розваги та активний відпочинок.

Лез Арк у Франції багатий на розваги apres-ski.

Рекомендуємо відвідати нову зону катання і розваг біля селища Арк-1800 - Mille 8. На її території працює унікальна система підсвічування і озвучення. У той час як інші підйомники закриваються з 16:00 до 17:00, катання в Mille 8 можливе щодня до 19:30, без вихідних.

Тут є санна траса з атракціонами - відео-проекціями, перешкодами та тунелями. Обладнана лісова лижня підсвічуванням і анімацією - траса легка, підійде для початківців і маленьких дітей. Продумана розважальна траса для фрістайлу. Катання на Mille 8 включено в ціну стандартного ski pass. Окремо можна придбати комплексний квиток для гірськолижного катання і аквапарку, який розташований по сусідству. Це новий цілорічний водно-розважальний комплекс. У комплексі є: критий басейн, джакузі, крижаний грот, водоспади, хамами, сауни, дитячий ігровий зал і фітнес-центр.

Крім прекрасних умов для гірського відпочинку, є крижана печера, велика кількість дитячих і дорослих спортивних шкіл, боулінг, гонки в собачих упряжках, льодолазіння, фітнес-центр, параглайдінг, каток, сквош-бокси, клуб дельтапланеризму, 3 нічні клуби, кінотеатри, дискотеки, ресторани, музеї, басейн, дитячі кімнати ігор, лижні спектаклі, катання на конях та багато іншого.

До зони катання примикає природний заповідник Віллароже (1062 гектара на висоті від 1200 до 3650 м), відомий своєю популяцією глухарів. Доступ на територію заповідника туристам обмежено, а катання - категорично заборонено, але за певних умов можна спостерігати за життям дикої природи з досить близької відстані, не порушуючи заборон.

День 5
Парадіскі (Ла Плань)

Вільний день.

Рекомендуємо схили Ла-Плань.

Ла-Плань займає перше місце в світі по "інтегралу достоїнств" гірськолижного центру (можливості катання на лижах, протяжність і площа трас, катання поза трасами, сніжні умови, підйомники тощо). Курорт складається з 10 сіл, шість із яких – високогірні станції, з'єднані дорогами, трасами і підйомниками. Інші чотири - традиційні села, знаходяться трохи поодаль.

У Ла-Плані найскладнішою вважається 15-кілометрова траса прямого спуску з льодовика Беллекот до розташованого внизу селища Моншавен. Перепад висот тут - 2 км.

Зона катання безпосередньо Ла-Плань - близько 225 км маркованих трас, але нещодавно за допомогою будівництва підйомника Vanoise Express, було об'єднано з Les Arcs, і якщо придбати пропуск на об'єднану зону катання (Paradiski), то у вашому розпорядженні буде 425 км маркованих трас.

День 6
Парадіскі

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Парадіскі".

Для бажаючих (більше 15 осіб) факультативний виїзд в Шамоні (оплачується додатково).

Можна в цей день покататися на схилах або провести день у відомому гірськолижному містечку.

День 7
Парадіскі (Валландрі)

Вільний день.

Рекомендуємо схили Валландрі.

Третім китом, на якому стоїть зона Paradiski, є курорт Пейзе-Валландрі (Peisey Vallandry), розташований у Савойї, на території національного парку масиву Вануаз, на висоті 1600 м. Коли десять років тому тут запустили легендарний підйомник Vanoise Express, двоповерховий вагон, що перевозить одночасно двісті чоловік з Ла-Плана в Пейзе-Валландрі, Paradiski зміг об'єднати всі 425 км трас, доступних за єдиним ski pass.

Курорт має свої «домашні» траси, переважно нескладні «сині», прокладені через ліс і надійно захищені від вітру. Спускаючись по схилах, можна милуватися чудовими видами масиву Монблан, долини Бофорта і Тарантез.

Пейзе-Валландрі у Франції відомий найдовшою (7 км) і мальовничою трасою в Альпах - La Forêt, яка прекрасно підходить для початківців гірськолижників і шанувальників бігових лиж. Для новачків також облаштовані нескладні траси в районі Валландрі.

День 8
Мілан - Київ

Раннє виселення (06:00).

Виїзд у Мілан.

Виліт із Мілану до Київа о 13:40, прибуття о 17:20 (за розкладом).

 

Гірськолижний тур в Три Долини з Яною Клочковою. Проживання в Мерибеле(авіапереліт у вартості туру).

27 714грн.
від 832 EUR
 
8 днів

Київ - Мілан - Мерібель - Мілан - Київ

19.01.2019

 

 

 

 

День 1
Київ - Мілан – Мерібель

Збір групи разом з представником "Феєрії" в аеропорту "Бориспіль" о 8:20.

Виліт із Києва в Мілан о 10:40.

Прибуття в Мілан о 12:40 за місцевим часом.

Збір групи в аеропорту Мілана. Завантаження речей в автобус. Груповий трансфер у Мерібель. Відстань від аеропорту Мілана (Мальпенса) до курорта Мерібель – 360 км.

День 2
Три Долини (Мерібель)

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Три Долини".

"Три Долини" у Франції – найбільший регіон катання в світі. Це двісті підйомників, безліч снігових гармат, ціла армія інструкторів і 600 км підготовлених трасКожен курорт "Трьох долин" має свою "родзинку". У Куршевелі - найвишуканіший apres ski, Ле-Менюїр і Валь-Торансвважаються найспортивнішими частинами регіону, в Ла-Танья - недороге проживання, але мало розваг. Натомість Мерібель підкуповує зручним доступом до всіх гірськолижних багатств району.

Карта ареалу тут.

Інтерактивний план трас тут.

Вартість скіпасів тут.

Мерібель розташований у центрі "Трьох Долин". Там відбувались Олімпійські ігри 1992 року. Курорт складається з селищ: Мерібель (Meribel - 1450), Мерібель-Моттаре (Meribel-Mottaret – 1750) і Мерібель-Алтіпорт (Meribel-Altiport – 1400). Це типове альпійське містечко для сімейного відпочинку, де можна чудово покататися не тільки на гірських лижах і сноуборді, а також бігових лижах. Високогірна траса з перепадом висот 1700-1850 метрів веде в Куршевель.

У Мерібелі є магазини, кінотеатри, нічні клуби, музичні бари, спортивний комплекс з басейном, сауною, джакузі, водними гірками; каток, стінка для альпінізму, снігоходи, картинг на льоду, заняття з підготовки до стрибків із парашутом. Також є бар, боулінг, ігрові автомати, більярд, караоке. Селище Моттаре - розважальне місце з безліччю барів, дискотек та нічних клубів.

Офіційний сайт тут.

День 3
Три Долини (Мерібель - Куршевель)

Вільний день для катання.

Рекомендуємо схили долини Куршевель.

Куршевель – один із найпрестижніших гірськолижних курортів світу, який вражає різноманітністю трас. Його винятково вдале "планування" дозволяє щоразу разу спускатися новими схилами, не повторюючи маршрут навіть за час найдовшого спуску.

Головна перевага курорту для новачків - широкі та гладкі "зелені" та "сині" траси. Підйомники відкриті з початку грудня до кінця квітня. Альпійські села долини Куршевель розташовані на п'яти рівнях: Сен-бон (Saint-Bon) - 1300 м, Ле-Праз - 1300 м, Куршевель - 1550 м, Куршевель - 1650 м і Куршевель - 1850 м.

День 4
Три Долини (Мерібель — Валь-Торанс)

 

Вільний день для катання.

Рекомендуємо схили долини Валь-Торанс.

Валь-Торанс - найвідоміший французький курорт, який заслужено володіє титулом найвисокогірнішого курорту Європи, адже курортне селище розташовано на висоті 2300 метрів над рівнем моря.

Потужна канатна дорога підносить на красиву вершину Сім де Карон (3230 м), звідки в ясну погоду можна побачити Мон Блан (4810 м).

Завдяки тому, що 99% всієї площі катання лежить вище позначки 2000 метрів та великій кількості снігових гармат – 1500, у "Трьох Долинах" сніговий покрив ніколи не зникає. Вже кілька сезонів поспіль Валь Торанс дає "гарантію на сніг". Така впевненість досягається за рахунок висотності трас і добрій оснащеності сучасними системами засніження.

Курорт розрахований на лижників і сноубордистів. Для початківців є добре підготовлені "зелені" та "сині" спуски біля підніжжя гори.

У Валь-Торанс прокладена найдовша у Франції траса для спуску на санях Тобогган – 6 кілометрів (перепад висот 700 метрів) зі стартом на льодовику Пеклі. Для пішоходів і людей, що віддають перевагу біговим лижам, виділені окремі траси.

Більшість схилів обладнано протилавинними системами Gaz-ex, які дозволяють швидко убезпечити схили від лавин після рясних снігопадів.

День 5
Три Долини

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Три Долини".

День 6
Три Долини

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Три Долини".

Для бажаючих (більше 15 осіб) – виїзд до Женеви або Ліона (оплачується додатково).

Женеву ще називають "столицею світу". Назва з'явилася завдяки штаб-квартирам ООН і Червоного хреста, науковому центру ядерної фізики з Великим адронним колайдером та курорту навколо озера Леман.

Ліон - місто в центрі Франції, адміністративний центр департаменту Рона, одне з найбільших і найважливіших міст Франції. Це місто художніх музеїв, бурхливого культурного та студентського життя. Зелені парки, чарівні набережні та історичний центр міста - коштовності Ліона, які зайняли гідне місце в списку ЮНЕСКО.

День 7
Три Долини

Вільний день для катання на гірськолижних курортах "Три Долини".

День 8
Мілан - Київ

Раннє виселення (06:00-07:00).

Виїзд у Мілан.

Виліт із Мілана у Київ о 13:40, прибуття о 17:20 (за розкладом).

 

 

Гірськолижний тур до французьких Альп через Мілан (авіапереліт у вартостітуру)

29 579грн.
від 888 EUR
 
8 днів

 

Київ - Мілан - Валь Сені, Куршевель, Мерібель, Валь Торанс, Ле Менюїр - Мілан - Київ

05.01.2019

 

 

День 1
Київ - Мілан – Валь Сені

Збір групи разом із представником "Феєрії" в аеропорту "Бориспіль" о 8:00.

Зустріч із керівником групи. Виліт із Києва до Мілана о 10:40.

Прибуття в Мілан о 12:40 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана. Завантаження речей в автобус. Груповий трансфер на курорт Валь Сені. Аеропорт Мілана (Мальпенса) - курорт Валь Сені – 220 км.

Розміщення в резиденції Les Alpages de Val Cenis **** https://www.lesalpagesdevalcenis.com/

Les Alpages de Val Cenis **** - резиденція виконана в стилі савойського шале. Розташована в серці долини Висока Мoрьєна, навпроти Національного Парку Вануаз, біля підніжжя трас, підйомників і лижної школи. За 50 метрів від підйомника Pré Novel, між Лансенбургом і Лансевілардом.

Резиденція складається з 5 індивідуальних шале з комфортабельними апартаментами. До Ваших послуг відкритий басейн з підігрівом, сауна, джакузі, хаммам і фітнес-зал!

День 2
Валь Сені

Вільні дні для катання на гірськолижному курорті Валь Сені.

Карта трас Валь Сені тут.

Вартість скіпасів тут.

Гірськолижний курорт Валь Сені відомий своєю незайманою природою в регіоні Савойя (Французькі Альпи). Курорт розташований на території заповідника "Вануаз" і об'єднує три старовинні середньовічні містечка: Ланслебург, Ланслевілард і Терміньон.

Можливі прогулянки в собачих упряжках, парадайлінг, походи на снігоступах, спуски на санях.

Зовсім поруч, за гірським хребтом, знаходиться Італія. На висоті 2 тисячі метрів в обрамленні гірських вершин іскриться лід мальовничого озера Luc du Mont Cenis. Також у Валь Сені розташована найдовша в Європі "зелена" траса - 9 кілометрів.

У центрі відпочинку та розваг курорту є закритий каток, басейн і лазні. Крім того, у Валь Сені працює сироварня, в якій виробляють відомий сир «Бофор» (Beaufort), при ній є магазинчик, де можна спробувати та придбати сир та традиційні продукти.

День 3
Валь Сени / Три долины

Вільний день для катання.

Для бажаючих груповий виїзд на курорт "Три Долини".

Карта ареалу тут.

Інтерактивний план трас тут.

"Три Долини" у Франції – це найбільший регіон катання у світі. На його території межують абсолютно різні за характером курорти - фешенебельний Куршевель і спокійний Ле Менюїр, спортивний Валь-Торанс і розслаблений Брід-ле-Бен, скромна Ла-Танія і сонячний Мерібель. Але всіх їх об'єднує 600 км першокласних трас і загальна система підйомників. Кожен лижник знайде тут для себе місце для катання та відпочинку.

Вартість ski pass тут.

ВАЖЛИВО! Якщо є ski pass для катання у Валь Сені, тоді для катання по всьому ареалу "Три долини" потрібно доплатити лише 31,50 євро/день (дорослий), якщо тільки по ареалу катання Валь-Торанс – 22,50 євро/деньь (дорослий).

День 4
Валь Сені / Три долини

Вільний день для катання.

Для бажаючих груповий виїзд на курорт "Три Долини".

День 5
Валь Сені

Вільний день для катання на гірськолижному курорті Валь Сені.

День 6
Валь Сені / Три долини

Вільний день для катання.

Для бажаючих груповий виїзд на курорт "Три Долини".

День 7
Валь Сені

Вільний день для катання на гірськолижному курорті Валь Сені.

День 8
Валь Сені - Мілан - Київ

Раннє виселення (06:00-07:00).

Виїзд у Мілан.

Виліт із Мілана до Києва о 13:40, прибуття о 17:20 (за розкладом).