SPA-відпочинок на популярному курорті Угорщини - Хайдусобосло.

9 960грн.
від 299 EUR
 
8 дней

 

Киев - Будапешт - Хайдусобосло - Будапешт - Киев

 

 

 

День 1 Київ - Будапешт (Чоп) - Хайдусобосло
 

Прибуття в місто Чоп поїздом №81 (прибуття о 12:12), після прибуття - від'їзд в Хайдусобосло. Можливий також трансфер з Будапешта під рейс Wizzair!

Трансфер в Хайдусобосло.

Зустріч з представником приймаючої сторони.

Розміщення в готелі. У разі завчасного замовлення пакету медичних процедур, клієнт проходить огляд у лікаря.

Ознайомлення з курортним містом.

Вільний час.

Вечеря в готелі.

День 2-7 Хайдусобосло
Сніданок.

Відпочинок, процедури. При бажанні відвідування міського комплексу термальною купальні. Вільне відвідування Wellness Centre готелю.

Місто Хайдусобосло, що знаходиться там, де сходяться області Хортобадь, бере і Шаррет, став всесвітньо відомий завдяки своїм лікувальним водам.

Цей курорт Угорщини відрізняє дуже сприятливий для відпочиваючих мікроклімат. Тут повітря насичене парами йоду і солі, завдяки озеру, загальна площа якого становить понад 5 гектарів. У місті знаходиться велика кількість купалень і плавальних басейнів. У цьому регіоні погода псується дуже рідко, кількість сонячних днів в році перевищує 200.

У термальному комплексі Хайдусобосло є три критих лікувальних басейни з температурою +32, +36 і + 38С. До послуг гостей - медичні кабінети, процедурні, лікувальний тренажерний зал, масажисти.

Процедури. У лікувальній купальні гостям пропонують пройти більше 40 процедур, таких як: масаж, грязелікування, вагова ванна, підводний масаж, підводний лікувальна гімнастика, лазерні процедури і електротерапії.

Пляж лікувальної купальні розташований на території парку в 30 га. Загальна площа лікувальних, дитячих, критих і відкритих басейнів складає 8500 кв. м. Тут також знаходиться басейн з хвилями, перлова ванна і спортивний басейн, здатний приймати міжнародні змагання з плавання. В Хайдусобосло з 2000 року працює перший в Угорщині аквапарк.

У вільні дні також можна замовити всілякі додаткові екскурсії (поїздка до Відня, Будапешта, Егер, і т.д.). Список екскурсій - під туром.

Вечеря в готелі.

День 8 Хайдусобосло - Будапешт (Чоп) - Київ
Сніданок.

Вільний час.

Трансфер в місто Чоп.

Від'їзд з Чопа потягом №82 о 17:00. Можливий також трансфер в Будапешт під рейс Wizzair!

 

 

Відпочинок на термальному озері Хевіз.

6 662грн.
від 200 EUR
 
8 дней

 

Київ - Будапешт - Хевіз - Будапешт - Київ

 

 

 

День 1
Київ - Будапешт - оз. Хевіз

Прибуття в Будапешт.

Зустріч і трансфер до озера Хевіз.

Розміщення в готелі.

Вільний час.

Вечеря.

День 2 - 7
оз. Хевіз

Сніданок.

Вільний час для купання в озері, користування лікувальною базою готелю, прогулянок.

Вечеря в готелі. 

*По понеділках для всіх наших туристів безкоштовна оглядова екскурсія по Хевіз на туристичному паровозику.

Озеро Хевіз унікальне і за своїми розмірами, і за хімічним складом води. В Європі таке озеро єдине, а в світі - друге. Площа - 4,7 га. Джерела, що живлять його, знаходяться в печері, що під ставом, діаметром 18 м. Звідси б'ють два термальні ключі з температурою води +42°С і +38°С, і один - мінеральний, з температурою води +17°С, тут же вони перемішуються. Глибина озера - 2 м. У літні місяці температура води складає +33 +34°С, а в найхолодніші зимові місяці не опускається нижче +26°С.

Вода в озері повністю оновлюється за 28 годин і завжди залишається чистою. Гаряча вода надходить з джерела, розбиваючись на поверхні на радіальні струмені, і повільно обертається за годинниковою стрілкою. Через таке постійне перемішування температура води однакова у всіх точках озера. Охолоджена вода з поверхні циркулює вниз, а гаряча з глибини піднімається вгору.

Озеро Хевіз розташоване в заповідному лісі, площею 50 гектарів. Цей фактор забезпечує курорту особливий, неповторний цілющий мікроклімат. Незвичайними лікувальними властивостями володіє мул, який залягає багатометровим шаром на дні термального озера. Бактеріальна флора мулу виділяє слабкий антибіотик, тому у воді відсутні хвороботворні бактерії. Біологічні дослідження показали, що в грязі, яка покриває метровим шаром дно Хевіза, є гормональні речовини - естрогени.

Сірка, вуглекислий газ, радон, які містяться у воді, грають велику роль в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Водні процедури та грязьові аплікації також корисні при ревматичних і гінекологічних захворюваннях, розладах венозного кровообігу, запаленні нервів.

На поверхні озера плавають латаття незвичайної форми і кольору, ці рослини були привезені з Індії вченим-ботаніком. Згодом латаття стали своєрідною візитною карткою Хевіза та навіть були зображені на гербі міста.

 

День 8
оз.Хевіз - Будапешт - Київ

Сніданок.

Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт (або на залізничний вокзал).

Виїзд до Києва.