Канада

 

 

Похожее изображение

Канадська програма:

 

  Вища освіта в Канаді. 

 

    Основні моменти:

·     

 • Коледжі в Канаді – це вищі навчальні заклади на рівні з університетами. Дають такий же рівень освіти, тільки більш практично направлений.
 • Навчання в коледжі триває від 8 місяців (1 академічний рік). Це для тих, в кого вже є диплом бакалавра/магістра. Або навчаються на останньому курсі.
 • Навчання триває від 2х років для випускників школи.
 • Вартість навчання в рік від 12 000 дол. США. На додаткові витрати (проживання, харчування, проїзд) в рік знадобиться додатково 10 000 дол. США.
 • ОСНОВНИЙ плюс – це те, що студентам, які навчаються на академічній програмі можна працювати 20 годин на тиждень. Після закінчення навчання студенту дається дозвіл на роботу в Канаді мінімум на рік. Після чого можна подаватись на резиденство (ВНЖ).
 • Візовий збір на студ. візу – 150 кан. дол. 

 •  Повний супровід щодо процесу вступу в канадський колледж включає:

  1. Підбір програми і навчального закладу. Відповідно до отриманого раніше рівня освіти і кваліфікації абітурієнта. Основні критерії вибору: вартість, локація, профіль коледжу, можливості працевлаштування, наявність семестру co-op (семестр практики, протягом якого ви працюєте в компаніі та отримуєте зарплату).

  2. Перелік документів на вступ. Відповідно до обраної програми ми вивчаємо точний список необхідних документів на вашу програму і консультуємо як їх правильно підготувати.

  3. Формування пакету документів на подачу і переклад на англійську мову. Після того як ви надіслали нам повний пакет документів, який потрібно для вступу ми перекладаємо всі документи на англійську, формуємо пакет відповідно до вимог навчального закладу.

  4. Подача пакету документів. Заповнення аплікаційної форми анкетними даними студента, листування з навчальним закладом від імені студента, отримання підтвердження від коледжу, що всі документи отримані і взяті до розгляду приймальною комісією.

  5. Одержання листа про зарахування і рахунок на оплату навчання. Детальна інструкція з подальшими діями студента після зарахування. Як підтвердити місце на програмі, вказівка ​​крайнього терміну оплати, а також, опис способів оплати навчання.

  6. Підбір проживання. Заповнення анкети на проживання, підбір відповідного типу проживання від коледжу / університету (резиденція або приймаюча сім'я).

  7. Передполітна інформація. Що потрібно зробити на кордоні, щоб правильно в'їхати в країну (отримати правильну відмітку у паспорті при в'їзді), які документи взяти з собою.

  8. Підтримка студента по приїзду на навчання. Вирішення питань та допомога у разі потреби після початку навчання в Канаді протягом першого часу.

 

 

Картинки по запросу канада