Заклад праці: Компанія Lindström, філіал в Латвії. Пропонує широкий асортимент текстильних послуг, починаючи від виробництва спецодягу, засобів захисту, килимків, ресторанного та готельного текстилю та завершуючи обслуговуванням.
Види робіт: робота в професійній пральні. 
Для жінок - обслуговування промислових пральних машин, прання уніформи, промислового текстилю, килимів, готельно-ресторанного текстилю тощо, прасування спеціальними машинами, складання та сортування текстилю. 
Для чоловіків – складування та сортування пакетів з текстилем (10-12 кг). 
Праця на період: довгострокове працевлаштування, мінімально на 12 місяців. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік.
Вимоги: вік до 45 років.
Без шкідливих звичок.
Робочий час: 5-6 днів на тиждень, 8 год. в день, без нічних змін. Вихідні та робочі дні установлюються згідно індивідуально складеного графіку на підприємстві. Близько 200 робочих годин в місяць.
Оплата праці: 3,5 євро/год. нетто.
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, оплата працівником комунальних. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Робочий одяг: робочий одяг та засоби захисту надається роботодавцем. 
Форма зайнятості: трудовий контракт на 12 місяців, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Забезпечується навчання на підприємстві.
Місце праці: Meistaru iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107 Латвія (20 км від м. Рига).
Обов’язкова співбесіда з роботодавцем перед оформленням документів! Ви будете впевнені в тому, що Вам гарантоване робоче місце.

Вартість вакансії 200 є.        Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "прапор ЛАТВИИ фото"