Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "прапор ЛАТВИИ фото"

 Повар в бістро
Кількість робочих місць:10-15 осіб, (в пріоритеті чоловіки)
Заклад праці: Мережа закладів домашньої кухні (бістро) LIDO https://www.lido.lv/ru/ . Лідо - це найпопулярніший серед місцевих та туристів гастрономічний бренд громадського харчування. Лідо на Краста – цілий туристичний об’єкт, обов’язковий до відвідування. Заклади Лідо спеціалізуються на домашній кухні. Мережа нараховує 19 ресторанів, магазинів та кафе, в тому числі в Естонії та Німеччині. В 2016 році мережа здобула нагороду «Топовий роботодавець в сфері громадського харчування 2016 ».
Види робіт: робота поваром, приготування різних страв, в основному страв домашньої кухні, робота в різних цехах. Дотримання правил безпеки та розпорядку, інші роботи згідно робочої інструкції, тощо.
Праця на період: довгострокове працевлаштування, річний контракт на 12 місяців. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік. Працівникові надаються відпустки.
Вимоги:
Вік до 45 років (невелике відхилення у віці при хорошому досвіді можемо теж розглядати).
Досвід роботи поваром в подібних закладах від 2х років (Наприклад, мережа Пузата хата і т.д.).
Знання та вміння приготування страв домашньої кухні. З асортиментом страв, які готуються в Лідо, можна ознайомитися за посиланням https://www.lidopiegade.lv/ru/
Професійна освіта.
Сумлінне виконання своїх обов'язків, відповідальність та працьовитість.
Без шкідливих звичок.
Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість, спритність.
Роботодавець пропонує:
Робочий час: 5-6 днів на тиждень. В різних закладах різні графіки роботи. Тому вихідні та графік в робочі дні установлюються згідно індивідуально складеного графіку на підприємстві, де буде працювати працівник. Близько 220-250 робочих годин в місяць. Можна брати понаднормові. Так як заклади цієї марки користуються великою популярністю, то роботи завжди багато.
Оплата праці: 4 євро/год. нетто.
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, оплата працівником комунальних. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Харчування: в робочі дні 2х разове повноцінне харчування для працівників.
Робочий одяг: робочий одяг та засоби захисту надається роботодавцем.
Форма зайнятості: трудовий контракт на 12 місяців, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Відпустки надаються.
Додаткова інформація:
Місце праці: мережа бістро LIDO. Робота на закладах в Ризі та найближчих околицях. Ниже на картинці один із закладів мережі. Один із найпопулярніших туристичних візиток Латвії і Риги.