I

 

 
12 380грн.
від 450 USD
 
8 дней

Київ – Нетанья – Тель-Авів – Яффо – Єрусалим – Назарет – Гора Блаженств – Табха – Мертве море – Тель-Авів – Київ

Країни: 

Феєрія запрошує Вас познайомитися з однією з найдивовижніших країн світу – Ізраїлем.

У цьому турі на Вас чекає захоплююча подорож Святою Землею, де Ви зможете чудово відпочити і душею, і тілом. На Вас чекають вражаючі екскурсії Святими місцями та відпочинок на узбережжі Середземного моря; Ви побуваєте на Мертвому морі, відкриєте для себе Християнську Галілею. А також у програмі – захоплююча екскурсія Тель-Авівом з відвідуванням знаменитої Алмазної біржі.

Детальнішу інформацію та ціни дивіться в нашій системі онлайн-підбору турів в Ізраїль

Дорогие друзья! Вы можете забронировать наш тур в любом городе Украины. Для удобства обращайтесь в агентства сети "Феєрія Мандрів" в Вашем городе!
Заявка является принятой в работу только при частичной или полной оплате.

Вильоти щодня

Описание тура

День 1
Київ – Нетанья

Прибуття в аеропорт Бен Гуріон. Переїзд у Нетанью та реєстрація в готелі.

День 2
Нетанья

Вільний день.

Нетанья – це сімейний курорт. Тут панує спокійна і розслаблена атмосфера. 13,5 кілометрів золотих пляжів, найкрасивіших у країні, простягаються з півночі на південь. Високий обрив над пляжами – точка огляду, звідки далеко видно прозорі бірюзові хвилі Середземного моря. Ліфт до моря – єдина туристична атракція подібного роду в Ізраїлі, за допомогою якої Ви можете швидко спуститися з головної набережної на пляж.

День 3
Тель-Авів – Яффо

Оглядова факультативна екскурсія на півдня за маршрутом "Тель-Авів – Яффо" (15 доларів).

Тель-Авів. Стародавнє місто-порт Яффо.

Відвідування музею Діамантів і виставкового залу Ізраїльського діамантового центру.

Тель-Авів – дивовижне місто. Якщо Єрусалим вважається душею Ізраїлю, то Тель-Авів – це його серце, що працює і кипить життям 24 години на добу: діловий, галасливий, динамічний, космополітичний промисловий і культурний центр країни. У цьому незвичайному місті є безліч переваг сучасного міста, а також неповторний шарм і краса курортного міста – Тель-Авів буквально створений для прогулянок і подорожей. У численних художніх галереях і центрах народної творчості можна побачити чудові роботи місцевих та іноземних художників та умільців.

У Старій частині Яффо збереглося безліч пам'яток середньовічного періоду, споруди хрестоносців і мечеті, монастирі і руїни стародавньої синагоги.

Уздовж вулиць, які мають назви знаків зодіаку, розташувалися ресторани, галереї та майстерні художників.

Алмазна біржа Ізраїлю в Тель-Авіві – це асоціація виробників діамантів і бізнесменів, які працюють в алмазній промисловості. Вона розташована в комплексі з чотирьох будинків у Рамат-Гані (передмістя Тель-Авіва, Ізраїль), що поєднує в собі торговий зал, офіси алмазних виробників, діамантооброблювальні підприємства, ювелірні магазини та виставкові зали, Музей алмазів Гаррі Оппенгеймера, банки, поштові відділення, пункт митного контролю, медичний пункт, молитовні місця та ресторани.

День 4
Єрусалим

Екскурсія в Єрусалим по одному з маршрутів "Єрусалим – місто 3-х релігій".

Гора Сіон: гробниця царя Давида і Світлиця Тайної Вечері.

Єрусалим – одне з найдавніших міст світу, його вік сягає понад 3500 років. Священний Єрусалим є центром трьох світових релігій – іудаїзму, християнства та ісламу. Єрусалим є змішанням пам'яток історії, культур і народів з величезною кількістю традицій. Єрусалим, у минулому столиця стародавнього Іудейського царства, сьогодні є офіційною столицею Держави Ізраїль, у ньому містяться всі урядові установи.

Святі місця Єрусалима розташовані в Старому місті. Цілий рік туристи і християнські паломники приїжджають відвідати церкву Гробу Господнього, Хресний шлях, Гефсиманський сад, Олійну гору, церкву Вознесіння і Віфінію. Мечеть аль-Акса є третьою за значенням святинею мусульман. Святинями для євреїв є Храмова гора та її західна стіна – Стіна плачу.

Старе місто, Стіна плачу. Панорама Єрусалима.

Хресний шлях (п'ять останніх зупинок).

Храм Гробу Господнього.

День 5
Назарет – Гора Блаженств – Табха

Екскурсія за маршрутом "Галілея Християнська": Долина Армагедон.

Назарет: Храм Благовіщення. Село Канна Галілейська.

Назарет – священне місто християнського світу; місце, де минуло дитинство Христа. Історичний(тобто НижнійНазарет населений ізраїльськими арабами, приблизно 30% з яких становлять араби-християни різних віросповідань, і близько 70% – мусульмани. Тому Назарет вважається найбільш християнським містом Ізраїлю, а також єдиним містом у країні, де неділя – вихідний день. Крім того, існує єврейський Нацрат-Іліт, тобто Верхній Назарет, який поступово зливається з Нижнім містом.

Річка Йордан – місце хрещення. Кінерет, Тверія.

Гора Блаженств (місце Нагірної Проповіді).

Табха – Храм Примноження Хлібів і Риб.

День 6
Нетанья

Вільний день.

Відпочинок і купання на Середземному морі.

День 7
Мертве море

Екскурсія на Мертве море по маршруту "Мертве море. Пляж": Іудейська пустеля.

Фабрика-магазин косметики Мертвого моря.

Відпочинок і купання на оснащеному пляжі.

На Мертвому морі – більше десяти пляжів, більшість із них суспільні. Вони зосереджені в районах Ейн-Бокека і Хамей-Зохара. Ті, кому до душі активний відпочинок, обирають метою своєї подорожі квітучий оазис Ейн-Геді, розташований поблизу прісноводних джерел і за годину їзди від Ейн-Бокек.

Сонячні промені в районі Мертвого моря практично позбавлені свого шкідливого, "жорсткого" компонента: тут можна без неприємних наслідків перебувати на сонці по 8 годин на день. Зате в самому морі можна купатися лише два (максимум три) рази на день, і то – не довше, ніж по 20 хвилин. Надзвичайно солона вода Мертвого моря у випадку потрапляння на слизові оболонки викликає сильне печіння. Тому, пірнаючи в цю водойму, слід берегти від води ніс, рот і особливо очі, а в разі чого – негайно промити їх під душем. Ну, а бризкати водою на сусідів у Мертвому морі стане тільки цілковитий людиноненависник, до того ж повністю позбавлений інстинкту самозбереження.

День 8
Тель-Авів – Київ

Переїзд в аеропорт Бен Гуріон.